Philadelphia

Philadelphia je světově oblíbený krémový sýr, který se prodává v 94 zemích po celém světě.

Philadelphia je světově oblíbený krémový sýr, který se prodává v 94 zemích po celém světě. Nejdůležitějšími trhy v Evropě jsou Itálie, Velká Británie a Španělško. Stále více příznivců si získává i u nás v České republice. Philadelphia je značka s hodnotou přes 1 mld USD.

Philadelphia nabízí široké využití. Je totiž ideálním pomocníkem jak ve studené, tak i v teplé kuchyni. Vykouzlíte z ní lahodné krémové omáčky, dipy, předkrmy a v neposlední řadě i sladké pokrmy. Philadelphia je proslulá zejména přípravou delikátního cheesecaku. Inspirujte se našimi recepty a okouzlete své blízké originálními a velmi chutnými pokrmy. Philadelphia se stane Vaším nepostradatelným pomocníkem při vaření. Philadelphii si však můžete vychutnat i samotnou a užít si tak čisté jemně smetanové chuti.

Philadelphia je 100% přírodní produkt, při výrobě nejsou použity žádné konzervanty, což je jeden z důvodů, proč se tento produkt hodí jak pro vaření, tak pro pečení či přímou konzumaci.

Výroba sýru

Prvním krokem při výrobě produktů Philadelphia je test kvality mléka. Po pasterizaci a homogenizaci mléko neobsahuje bakterie a tuk je rovnoměrně rozptýlen. Aby se zabránilo množení bakterií, je do mléka přidávána acidofilní kultura. Sýr získává správnou vnitřní strukturu oddělením tvarohu od syrovátky a následným ohřevem. K hotovému sýru mohou být před zabalením dodány ochucující přísady – pažitka, česnek, bylinky nebo bazalka.