popis

Čokoládové minicheesecaky Delice s malinami

počet porcí: 8
čas přípravy: 30 min.

Přísady

Postup přípravy

  1. Naskládejte na rovný plech 8 kulatých formiček bez dna o průměru 7 cm. Vmíchejte drcené sušenky do rozpuštěného másla. Rozdělte směs do formiček a pevně ji upěchujte na dno. Dejte je pořádně vychladit, než připravíte náplň.
  2. Ušlehejte žloutky s cukrem krupice, až získáte hustou směs. Bude to několik minut trvat. Potom do směsi zašlehejte sýr Philadelphia a rozpuštěnou čokoládu.
  3. Ušlehejte z bílků tuhý sníh a jemně ho vmíchejte do čokoládové směsi. Přendejte náplň na sušenkové základny a uhlaďte povrch. Dobře vychlaďte.
  4. Mezitím si připravte malinovou omáčku, Rozmačkejte polovinu malin s cukrem moučka a proceďte omáčku přes sítko, abyste odstranili zrníčka. Před podáváním vyjměte cheesecaky z formiček, naaranžujte je na servírovací talíře a zakápněte malinovou omáčkou. Zbývající maliny použijte na ozdobu.

Náš tip

Chlaďte, dokud nebudete dezerty servírovat. Poznámka: Protože tento recept obsahuje tepelně neupravené vejce, není vhodný pro děti a mládež, těhotné ženy, seniory a osoby s oslabeným imunitním systémem.

Nepřehlédněte